Strona głównaO nasOfertaRealizacjeUsługiGaleria obrazówKontakt
"POL-DŹWIG" Sp. z o.o.
Doświadczenie i rzetelność.
O nas

 

Przedsiębiorstwo Handlowo-Remontowe ”POL-DŹWIG” Sp. z o. o. w Lubinie jest kontynuatorem prawnym i handlowym Przedsiębiorstwa Handlowo-Remontowego ”POL-DŹWIG” prowadzonej przez osobę fizyczną w Lubinie i funkcjonuje na rynku od 2 stycznia 1992r.

     W początkowej fazie działalności firma zajmowała się głównie projektowaniem szybów windowych i montażem dźwigów osobowo-towarowych. W 1996 roku firma rozszerzyła swoją działalność o konserwację , naprawę , modernizacje dźwigów, suwnic i urządzeń dźwignicowych. Od 8 stycznia 2004 r. firma została przekształcona w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.

Nasza oferta skierowana jest do przemysłu jak i do  instytucji samorządowych, spółdzielni mieszkaniowych oraz zakładów budżetowych takich jak: ośrodki pomocy społecznej,
szpitale, przychodnie i ośrodki zdrowia, instytucje kulturalno-oświatowe oraz firmy sektora prywatnego.

W zakresie dźwignic i urządzeń dla osób niepełnosprawnych - platform pionowych przyschodowych KALEA I CIBES.

       W naszej działalności staramy się sprostać wymaganiom jak najbardziej wymagających klientów, stąd nasza oferta kierowana jest indywidualnie do każdego klienta i uwzględnia najbardziej trudne i złożone rozwiązania w dziedzinie transportu bliskiego.

Od wielu lat ściśle współpracujemy z Urzędem Dozoru Technicznego, który jest gwarantem odbioru wysokiej jakości świadczonych przez nas usług. W ostatnich latach baczną uwagę kierujemy na nowoczesne rozwiązania techniczne w transporcie osób niepełnosprawnych. Posiadamy w tej dziedzinie duże doświadczenie.


Świadczymy również usługi w zakresie dostosowywania urządzeń i maszyn na zgodność z wymaganiami Rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 30 października 2002 r. w sprawie minimalnych wymagań dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy w zakresie użytkowania maszyn przez pracowników podczas pracy (Dz. U. Nr 191, poz.1596 ze zm.)

Posiadamy uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego na:

  • modernizację (decyzja nr UD-28-104-P/3-04);

  • naprawę (decyzja nr UD-28-104-N/3-04);

  • montaż (decyzja nr UD-28-104-M/2-03).


Dotyczące : dźwigów osobowych, towarowych, dźwigów towarowych małych, suwnic, żurawi stałych, wciągników, wciągarek.Podstawowe dane:

Nazwa Spółki:
Przedsiębiorstwo Handlowo-Remontowe
"POL-DŹWIG" Sp. z o.o.

Adres:
ul. Jana Pawła II 30, 59-300 LUBIN, woj. dolnośląskie.

Rejestracja:
Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego dokonał wpisu - KRS 0000193466; REGON 391050213.

Kapitał zakładowy:
200.000 zł (słownie: dwieście tysięcy złotych 00/100).


 


 

Strona główna|O nas|Oferta|Realizacje|Usługi|Galeria obrazów|Kontakt